Wesela, rocznice ślubu, imieniny, urodziny, studniówki, chrzciny, komunie, konsolacje i inne przyjęcia – traktujemy indywidualnie i staramy się by były one uroczystym wydarzeniem profesjonalnie obsłużonym. Specjalnie przygotowane menu ze starannym dobraniem napoi  sprawi, że organizowane przyjęcie będzie najmilej wspominaną imprezą  która, na długo pozostanie w pamięci zaproszonych Gości.
W zależności  od charakteru imprezy i ustawienia stołów nasza restauracja pomieści do 150 osób:

  • ustawienie przy okrągłych stołach  do 100 os.
  • ustawienie biesiadne w formie litery U do 150 os.

Naszym atutem jest, że Goście nie muszą martwić się gdzie zostawią auto, posiadamy duży przestrzenny, dozorowany, bezpłatny parking, a dodatkowo wynajmujemy  autokary i busy na duże imprezy okolicznościowe, które zawiozą i odwiozą Państwa Gości bezpiecznie we wskazane miejsce.

Posiadamy także elegancką bazę noclegową w Motelu.

Wesela

Dzień, w którym zakochani wypowiadają sakramentalne „tak”, to jeden z najszczęśliwszych momentów w ich życiu. To czas, kiedy od początku do końca, wszystko musi być starannie przygotowane.

Zapraszamy do miejsca, gdzie będą mogli Państwo zorganizować wesele – od A do Z.
Dysponujemy salą do 150 osób oraz zapleczem noclegowym.

wesela_home
18

Chrzciny

Chrzciny są niezwykle ważną uroczystością w życiu dziecka oraz jego rodziców. Jednak organizacja tak dużego wydarzenia może przysporzyć wielu trudności świeżo upieczonym rodzicom. Wybór oferty Restauracji32Motel w Gryficach to gwarancja, iż w tym wyjątkowym dniu wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

Komunie

Pierwsza Komunia Święta jest dniem jedynym w swoim rodzaju. Każdy rodzic pragnie, by jego dziecko zapamiętało ją jak najlepiej i z radością wracało do niej we wspomnieniach. Restauracja32Motel dokłada wszelkich starań, by na każdym etapie przygotowań tak ważnej uroczystości rodzice mogli skupić się wyłącznie na dziecku i jego potrzebach.
pks_gryfice_motel_089
pks_gryfice_motel_069

Studniówki

Organizujemy różnego rodzaju bale, w tym także studniówki dla przyszłych maturzystów.

Konsolacje

Organizujemy rodzinne przyjęcia okolicznościowe związane z ostatnim pożegnaniem. Proponujemy ustronną salę z widokiem na ogród w której w stonowanej i eleganckiej stylistyce oferujemy menu kuchni polskiej.
6
8

Przyjęcia firmowe

Zorganizowanie konferencji, szkoleń, spotkań branżowych oraz sympozjów, zawsze należy do zadań wymagających profesjonalnego podejścia. Jako Restauracja z wieloletnim doświadczeniem i wykwalifikowanymi pracownikami, zapewniamy w pełni profesjonalną obsługę i doradztwo w organizacji spotkań.

Dysponujemy osobną salą konferencyjną.